Звернення президента TNI Джона Водсворда до незалежних консультантів

Дорогі друзі та колеги,
Я щойно приїхав з Нассау, що на Багамських островах, де ми провели дивовижний захід «Нові Горизонти» у незрівнянному готелі “Atlantis Resort”. Протягом тижня лідери з усього світу брали участь у зміцненні нашої нової глобальної стратегії. Ці лідери разом із своїми гостями мали змогу почути від керівництва компанії про те, як ми можемо, та вже діємо у новій індустрії біологічно активних напоїв. Незалежний Консультант з США, Пет Паттерсон сказав, що після заходу «Нові Горизонти», він поїхав додому «з великими серйозними намірами та планами щодо розвитку свого особистого бізнесу».

Саме зараз прекрасний час для нас всім разом будувати бізнес. Я маю велику надію, що ви відчуваєте наш ентузіазм та впевнені в компанії, продукті та можливостях, які Ви так талановито представляєте іншим. Так як ми продовжуємо розширювати наш вплив на ринку та завойовувати активну позицію у світі, наше майбутнє є багатообіцяючим.
Ми належимо до унікальної індустрії – такої, що дозволяє кожному стати успішним. І не має значення який у Вас статус, вік, чи в яких Ви зараз знаходитесь обставинах. Життя кожного може змінитись завдяки цій можливість. Життя людей змінюються завдяки цінностям які ми пропонуємо. Існує багато визначень для цінності, проте найбільше я вподобав те, що сказав альберт Ейнштейн, а саме : «цінність людини повинна визначатись у тому, що вона віддає, а не в тому, що вона може отримати».
Цінність — це те, що ми даруємо людям. Наша цінність проявляється у нашій науковій роботі та результатах 14 клінічних досліджень, проведених на людях, у нашій новій маркетинговій стратегії, яка робить нашу продукцію доступною для багатьох людей кожного дня, та у нашому Бонусі Зростання та Дублікації, що винагороджує зусилля Консультантів, які впевнено будують стабільний бізнес. Для того, щоб люди усвідомили цінність того, що їм пропонують, вони повинні спершу отримати досвід з нашою компанією та її продуктом.
Як ви знаєте, у нас в ТНІ є видатний Виконавчий Комітет. До його складу входять успішні та довершені особистості, які мали можливість працювати у багатьох інших компаніях. Коли я запитав Роба Джонсона, нашого Виконавчого віце-президента, чому він обрав ТНІ, він зазначив: «ТНІ, як компанія, має «серце», якого я не відчував в інших організаціях. Згодом я дізнався, що це «серце» з’явилось завдяки цінностям та місії, на якій збудована ТНІ. За власним досвідом, відвідавши 31 країну за останніх 2 роки, я можу впевнено сказати, що бачення, цінності та продукція ТНІ змінює життя людей у всьому світі. ТНІ змінила й моє життя! Ось, що ми робимо, і для мене велика честь бути частиною цієї справи. Ось, що сподобалось мені в ТНІ, і саме тому я такий захоплений цією справою сьогодні. Я часто кажу, що ТНІ пропонує те, що ніхто інший не може запропонувати, і ніхто інший не зможе зробити!»
Ви кожного дня зустрічатимете багато особистостей, які є розумними, здібними, та працьовитими. Вони матимуть багато ділових пропозицій. Якщо Ви хочете достукатись до їхніх сердець та розуму, розкажіть їм про цінність, яку ми пропонуємо, допомагаючи отримати досвід з компанією та її продуктом. Передайте цей досвід Вашим командам та Ви збудуєте міцну організацію, яка витримає випробування часом.
Дякую Вам за Вашу пристрасть, яка спонукає нас йти далі виконуючи нашу спільну місію. Ми сильні завдяки співпраці з Вами. Ми дуже вдячні Вам за Вашу щоденну працю, що робить нас кращими.
Щиро Ваш,
Джон Водсворд
Президент, Таітіан Ноні Інтернешнл